W czasie przedświątecznym wiele firm poszukuje oryginalnych pomysłów na prezenty dla swoich klientów czy akcje przyciągające nowych. Microsoft i Google z pewnością także nie przepuszczą takiej okazji.


Microsoft postanowił wybawić wszystkich rodziców od konieczności przejażdźki do centrum handlowego celem zrobienia zdjęcia ze świętym Mikołajem. Wspólnie z liniami lotniczymi Southwest Airlines przeprowadza akcję w 26 miastach Stanów Zjednoczonych. Oczywiście akcja umożliwia zrobienie sobie zdjęcia na lotnisku.


Edytowanie zdjęcia i jego obróbka mają być możliwe dzięki usłudze Microsoft’s Windows Live, która właśnie w taki sposób jest promowana w miesiącu Grudniu aż do rozpoczęcia świąt.


Osoby, które nie radzą sobie z obróką zdjęć przy użyciu możliwości Windows Live otrzymają wsparcie od tzw. Windows Live elfs :)


Szczegóły akcji Holiday Photos on The Fly możesz znaleźć tutaj.


Z kolei Google być może niezbyt wyróżnia się akcją marketingową, ale także w jej przekazie wykorzystuje motyw świąteczny i technologiczny – jakżeby inaczej.


Dla wszystkich osób, które dokonają rezerwacji biletu lotniczego poprzez serwis Gogo –  otrzymają od Google dostęp wi-fi do internetu i przeglądarki Google Chrome podczas podróży lotniczej.


Oferta ta obowiązuje wyłącznie na przelotach wybranych linii lotnicznych takich, jak: Delta, Virgin America i AirTran Airways.

Co Microsoft i Google przygotowały na gwiazdkę?http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/google_chrome_wifi.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/google_chrome_wifi-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
W czasie przedświątecznym wiele firm poszukuje oryginalnych pomysłów na prezenty dla swoich klientów czy akcje przyciągające nowych. Microsoft i Google z pewnością także nie przepuszczą takiej okazji. Microsoft postanowił wybawić wszystkich rodziców od konieczności przejażdźki do centrum handlowego celem zrobienia zdjęcia ze świętym Mikołajem. Wspólnie z liniami lotniczymi Southwest Airlines...