ClickMeeting to platforma do konferencji online. Właśnie podpisała kolejną umowę, tym razem z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Do grona klientów ClickMeeting, platformy do konferencji online oferującej wiele zaawansowanych funkcjonalności, dołączyła Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Jest to pozawydziałowa jednostka organizacyjna uniwersytetu, której zadaniem jest wspieranie rozwoju organizacji uczących się oraz szkolenie profesjonalistów. Profil firmy dostępny jest tutaj.


Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego korzysta z pakietu ClickMeeting 25 umożliwiającego organizację nieograniczonej liczby spotkań maksymalnie dla 25 uczestników.


Koordynatorzy szkoleń otwartych oraz trenerzy współpracujący z Wszechnicą UJ regularnie korzystają z platformy ClickMeeting udostępnionej przez firmę Implix. Narzędzie to świetnie sprawdza się zarówno w celach marketingowych jak i  uzupełnia całość szkolenia dając uczestnikom możliwość kontaktu z trenerami po zakończonym kursie. – mówi Karolina Mołoń z Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Oficjalna premiera ClickMeeting na rynku polskim odbyła się na początku grudnia 2011 roku.


O ClickMeeting

ClickMeeting jest produktem firmy Implix posiadającej 13-letnie doświadczenie w branży e-commerce. ClickMeeting to platforma do konferencji online, za pomocą której można prowadzić spotkania nawet dla 1000 osób.

 

Platforma działa z poziomu przeglądarki według modelu oprogramowanie jako usługa (Software as a Service) i umożliwia organizowanie konferencji, spotkań roboczych, szkoleń wewnątrzfirmowych czy prezentacji produktowych.

 

Wśród funkcjonalności ClickMeeting znajduje się między innymi udostępnianie uczestnikom pulpitu komputera, aplikacji i plików oraz czatu tekstowego i video.

 

Więcej informacji o ClickMeeting znajdziesz tutaj.

 

ClickMeeting zdobywa polskich klientówhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/ClickMeeting-logo.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/ClickMeeting-logo-150x150.pngЭва KasiakStart Up
ClickMeeting to platforma do konferencji online. Właśnie podpisała kolejną umowę, tym razem z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do grona klientów ClickMeeting, platformy do konferencji online oferującej wiele zaawansowanych funkcjonalności, dołączyła Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego.   Jest to pozawydziałowa jednostka organizacyjna uniwersytetu, której zadaniem jest wspieranie rozwoju organizacji uczących się oraz szkolenie profesjonalistów. Profil...