Serwis StudentsWatch to interaktywny system badań rynku i opinii, umożliwiający przeprowadzenie badań marketingowych online na wybranej grupie studentów.

StudentsWatch to interaktywny system badań rynku i opinii, łączący serwis społecznościowy oraz portal biznesowy. Platforma, dzięki pełnej automatyzacji oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pozwoli na podniesienie jakości i efektywności badań, jak i na obniżenie kosztów ich realizacji.

 

 

To pierwszy w Polsce panel wykorzystujący społeczny potencjał Internetu, do realizacji wysokiej jakość badań marketingowych i społecznych. W założeniu portal będzie dysponował największą w kraju bazą panelową, liczącą ponad sto tysięcy użytkowników.

 

Grupą docelową projektu są uczniowie, studenci i osoby do 39 roku życia, wśród których penetracja Internetu jest najwyższa. Internauci korzystający z serwisu, oprócz możliwości wyrażania swoich opinii, będą mieli okazję korzystania z wielu ciekawych aplikacji, przedstawionych w przyjazny i zachęcający do aktywności sposób. Użytkownikom, portal będzie oferował możliwość zdobywania punktów, które będą wymieniane na pieniądze bądź atrakcyjne nagrody.

 

 

Platformę StudentsWatch, stanowi również rozbudowana strefa Klienta.

 

To miejsce w którym biznesowy użytkownik będzie miał możliwość m.in. śledzenia wyników badania na żywo, możność szybkiego zamawiania projektów oraz dołączania pytań, a także zlecenia transferu raportów w dowolnym formacie. Cała strefa, opatrzona będzie wygodnym i przejrzystym interfejsem do zarządzania projektami.

 

Naszym celem było stworzenie systemu, który w znaczący sposób usprawniłby proces realizacji badań marketingowych i społecznych. Dzięki budowie społeczności badaczy oraz zastosowaniu najnowszych technologii możemy zaoferować nową jakość usług. Pełna automatyzacja serwisu, pozwoli natomiast na znaczne obniżenie kosztów badań. – mówi Przemysław Wesołowski, założyciel platformy

 

Kolejnym narzędziem oddanym do użytku biznesowego będzie kreator ankiet. Kreator StudentsWatch.pl, w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku jest niezwykle intuicyjny, dzięki temu każdy bez większych kłopotów poradzi sobie z zaprojektowaniem interesującego go badania. Na wszystkich etapach projektowania, Klient będzie mógł liczyć na pomoc eksperta.

Badania marketingowe dzięki StudentsWatchhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/09/studentswatch.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/09/studentswatch-150x150.jpgЭва KasiakStart Up
Serwis StudentsWatch to interaktywny system badań rynku i opinii, umożliwiający przeprowadzenie badań marketingowych online na wybranej grupie studentów. StudentsWatch to interaktywny system badań rynku i opinii, łączący serwis społecznościowy oraz portal biznesowy. Platforma, dzięki pełnej automatyzacji oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pozwoli na podniesienie jakości i efektywności badań, jak i...