Apple niespodziewanie zaktualiował jeden ze swoich produktów o nazwie MacMini.  Zmiana ta nie została opublikowana szerokiemu gronu użytkowników.


Zaktualizowana wersja Mac Mini posiada lepszy i szybszy procesor, dzięki czemu wydajność produktu będzie lepsza i większa. Dzięki dodaniu karty dodatkowej użytkownicy będą teraz mogli korzystać z możliwości przesyłania zdjęć i plikó∑ video z urządzeń zewnętrznych. Dodatkowo Apple dodał nowe wyjście, które pozwoli na połączenie z HDTV samego MacMini.


Powstaje jednak pytanie w jaki sposób Apple  zamierza dalej pozycjonować ten produkt? Z jednej strony dosyć cicho jest na jego temat i można sobie wyobraźić – zresztą liczby na to wskazują, że wyłącznie 3 produkty Apple “ciągną” sprzedaż i wyniki całej firmy (Iphone, Ipad, Ipod). Jak zatem dalej Steve Jobs zamierza prowadzić produkt MacMini?


Obecnie cena za MacMini wynosi $599 dolarów, jednak Apple zdecydował się na jej podniesienie do aż $699 dolarów.


Nawet te dodatkowe opcje udostępnione w aktualizacji raczej nie są warte $699 dolarów…

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/mac_mini.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/mac_mini-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościapple,ipad,iphone
Apple niespodziewanie zaktualiował jeden ze swoich produktów o nazwie MacMini.  Zmiana ta nie została opublikowana szerokiemu gronu użytkowników. Zaktualizowana wersja Mac Mini posiada lepszy i szybszy procesor, dzięki czemu wydajność produktu będzie lepsza i większa. Dzięki dodaniu karty dodatkowej użytkownicy będą teraz mogli korzystać z możliwości przesyłania zdjęć i plikó∑...