Firma Apple, która do tej pory z sukcesem wprowadzała nowe produkty i słynęła z umiejętności przewidywania oraz wyznaczania trendów, w dalszym ciągu jest atakowana po wprowadzeniu ostatniego produktu – najnowszej wersji Iphone 4.


Amerykańska firma badająca nastroje konsumentów – Consumer Reports – opublikowała ostatnie wyniki badań przeprowadzonych na grupie konsumentów, którzy zakupili najnowszego Iphone 4G.


Dodatkowo firma testowała 3 różne egzemplarze telefonu i według jej informacji oraz wyniku testów nie poleciłaby ani sugerowała zakupu tego produktu firmy Apple.


Najbardziej destrukcyjnym okazał się problem z gubieniem zasięgu oraz anteną, która jest zaimplementowana w aparacie. Nigdy wcześniej przy poprzednich modelach Iphone problem z zasięgiem nie występował. Teraz jednak przyczynił się do teog, że czarne chmury PRowe gromadzą się na całym świecie nad najnowszym dziełem od Apple.


Według źródeł problem z zasięgiem jest do naprawy już za blisko 30 dolarów, dzięki oprogramowaniu, które można nabyć w Itunes.


Również prawnicy chroniący prawa konsumentów przyglądają się regulacjom, celem wytoczenia pozwu sądowego. Miałby on zawierać m.in. zarzut nie dotrzymania obietnicy handlowej przekazanej klientom w ramach promocji, która była wstępem do sprzedaży najnowszego Iphone.


Czy jednak powyższe może zaszkodzić osobom, które kochają Apple miłością piękną i wielką, co w stanie znosić nie dociągnięcia ich produktów oraz pewne fanaberie, przekładające się na mniejszą możliwość korzystania z dobrodziejstw produkowanych przez tą firmę?

Pełne video odnośnie raportu oraz rekomendacji możesz zobaczyć tutaj.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/iphone_4g.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/iphone_4g-150x150.pngЭва KasiakWiadomościapple,iphone
Firma Apple, która do tej pory z sukcesem wprowadzała nowe produkty i słynęła z umiejętności przewidywania oraz wyznaczania trendów, w dalszym ciągu jest atakowana po wprowadzeniu ostatniego produktu - najnowszej wersji Iphone 4. Amerykańska firma badająca nastroje konsumentów - Consumer Reports - opublikowała ostatnie wyniki badań przeprowadzonych na grupie konsumentów,...