Apple po niedawnej publikacji Consumer Report postanowił zorganizować konferencję prasową, na której przedstawi status prac nad ulepszeniem Iphone 4G.


Konferencja odbędzie się już w piątek, a jej głownym celem jest omówienie problemu gubienia zasięgu przez Iphone i przez to niemożliwości korzystania z rozmów.


Nie tak dawno w tym tygodniu, pisałam o tym, że firma Consumer Report opublikowała raport negatywny dla produktu Apple, a przesłanie raportu do konsumentów było jasne: nie kupujcie Iphone.


Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.


Apple zatem poczuł silną i coraz właściwie większą presję i musiał zareagować na tą sytuację kryzysową.


Konferencja odbędzie się w siedzibie firmy w Cupertino, piątek o godz. 10 am PST.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/apple_kupmax2.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/apple_kupmax2-150x150.jpgЭва KasiakMobileapple,iphone
Apple po niedawnej publikacji Consumer Report postanowił zorganizować konferencję prasową, na której przedstawi status prac nad ulepszeniem Iphone 4G. Konferencja odbędzie się już w piątek, a jej głownym celem jest omówienie problemu gubienia zasięgu przez Iphone i przez to niemożliwości korzystania z rozmów. Nie tak dawno w tym tygodniu, pisałam o tym,...