Chcesz handlować iPad’em na Allegro? Nie będzie to już takie proste, bo strategia sprzedażowa iPad’a zakłada możliwość zakupu wyłącznie maksymalnie dwóch tabletów przez jedną osobę.

Apple w swojej strategii sprzedaży najnowszego gadżetu zastrzegł, że klient może zakupić wyłącznie 2 iPad’y.

 

Taka decyzja jest powodowana chęcią zminimalizowania ryzyka obniżenia ceny poprzez wystawianie produktu na wielu aukcjach, ale pewnie też czynnika desire czyli chęci posiadania czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego – tableta Apple.

 

Informacja ta przedostała się do mediów w Stanach, gdy student medycyny próbował zakupić więcej iPad’ów dla swoich przyjaciół z zagranicy. Pracownik sklepu Apple poinformował go, że już nigdy w życiu nie będzie mógł zakupić Ipadow, bo nabył już dwa.

Ciekawe jak Polacy poradzą sobie z tym zakazem…

 

Apple i polityka sprzedaży iPadhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/apple_kupmax2.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/apple_kupmax2-150x150.jpgЭва KasiakE-commerceMobileapple,ipad,tablet
    Chcesz handlować iPad'em na Allegro? Nie będzie to już takie proste, bo strategia sprzedażowa iPad'a zakłada możliwość zakupu wyłącznie maksymalnie dwóch tabletów przez jedną osobę. Apple w swojej strategii sprzedaży najnowszego gadżetu zastrzegł, że klient może zakupić wyłącznie 2 iPad'y.   Taka decyzja jest powodowana chęcią zminimalizowania ryzyka obniżenia ceny poprzez...