Popularna gra Angry Birds już w kwietniu będzie miała premierę w Hollywood. W filmie o tytule Angry Birds Rio zagrają Jamie Foxx i George Lopez.

Zdaje się, że gry Angry Birds nie trzeba nikomu przedstawiać, również w Polsce wiele osób korzysta z niej i daje coraz bardziej “wkręcać” w ptaki, które mają zestrzelić różne obiekty, głównie i zazwyczaj świnki, albo inne zwierzęta.


Gra, która została wyprodukowana przez fińską firmę, do tej pory od momentu wprowadzenia do sprzedaży (są wersje darmowe i płatne) zyskała 75 milionów pobrań.  A jej popularność nie słabnie, choć ostatnio zaczęła konkurować o pierwsze miejsce z grą o nazwie Bubble Ball, która powstała za drobne pieniądze, a jej twórcą jest 15latek ze Stanów Zjednoczonych. Przeczytaj o Bubble Ball tutaj.


Wytwórnia 20th Century Fox ogłosiła, że jest w trakcie produkcji filmu, który czerpie inspiracje z tej jednej z najpopularniejszych gier na mobile ostatnich kilkunastu miesięcy.


Aby pomóc w promocji filmu fiński producent już zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży gry o nazwie Angry Birds RIO, która ma pojawić się na rynku w Marcu.  Gra będzie się składała z 45 poziomów do przejścia.


Według Mikael Hed’a, CEO w firmie Rovio Mobile:

“To zdecydowanie najciekawsza i bardzo obiecująca współpraca, którą udało nam się nawiązać od początku istnienia marki Angry Birds. Czekamy z niecierpliwością na jej finał i premierę na dużym ekranie”.Sądząc jednak po aktorach występujących produkcja nie ma szans na nominację do Oskarów ;p

Angry Birds Rio już wkrótce na dużych ekranachhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/angry-birds-rio.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/angry-birds-rio-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Popularna gra Angry Birds już w kwietniu będzie miała premierę w Hollywood. W filmie o tytule Angry Birds Rio zagrają Jamie Foxx i George Lopez. Zdaje się, że gry Angry Birds nie trzeba nikomu przedstawiać, również w Polsce wiele osób korzysta z niej i daje coraz bardziej 'wkręcać' w ptaki,...