Woot.com to serwis, na którym można znależć najlepsze okazje cenowe i rabaty. Serwis ten został przejęty właśnie przez Amazon.com

Nie jest znana kwota za którą Amazon zakupił Woot.com.  Firma stanie się niezależną jednostką operującą pod “skrzydłami” Amazon.


Woot.com, który w roku 2009 wygenerował sprzedaż na ponad 70 milionów dolarów, w dużej mierze oferuje rabatowane produkty typu sprzęt komputerowy, telefony, a nawet hardware.


Amazon przejmując firmę doskonale wie, że posiada ona bardzo dobry know how na temat tego biznesu i będzie w stanie wnieść istotną wartość dodaną do Amazon.


Co istotne częścią współpracy będzie przekazanie do Amazon bazy klientów, których Woot.com do tej pory zdobywał i obsługiwał.


Ciekawe w jaki sposób Amazon wykorzysta akwizycję? Czy zintegruje ją z oferta na stronie głównej swojej platformy? Czy będzie utrzymywał oddzielny, możliwie niezależny brand docelowo?

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/amazon_logo.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/amazon_logo-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościamazon
Woot.com to serwis, na którym można znależć najlepsze okazje cenowe i rabaty. Serwis ten został przejęty właśnie przez Amazon.com Nie jest znana kwota za którą Amazon zakupił Woot.com.  Firma stanie się niezależną jednostką operującą pod 'skrzydłami' Amazon. Woot.com, który w roku 2009 wygenerował sprzedaż na ponad 70 milionów dolarów, w...