Wygląda na to, że firma Alcatel-Lucent spełni się jako producent telefonu zaprojektowanego specjalnie na ślub pary królewskiej.


Choć przygotowania i ekscytacja wokół ślubu królewskiego w Wielkiej Brytanii osiągają już powoli zenit, w dalszym ciągu pozostało trochę czasu do końca kwietnia, kiedy to ślub się odbędzie.


Obok klasycznych przygotowań okazuje się, że producenci hi-end (choć czasem Alcatel Lucent) trudno do takich zaliczyć, także zyskają na jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat w Anglii.


Cały deal został zawarty z jednym z największych sprzedawców telefonów komórkowych siecią Carphone Warehouse i w jej ramach, połączone siły postanowiły zaprezentować telefon specjalnie na ślub pary królewskiej.


Telefon będzie kosztował “zaledwie” 15 £, z tyłu telefonu znajdują się inicjały C&W oraz data ślubu, 29 Kwietnia 2011.


Całość jest w kolorze czerwonym, a z przodu zamieszczona jest flaga Wielkiej Brytanii. Jako wygaszacz ekranu wstawione zostało zdjęcie pary nowożeńców.


Alcatel-Lucent wyprodukuje telefon na królewski ślubhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/alcatel_lucent_slub_krolewskiej_pary.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/alcatel_lucent_slub_krolewskiej_pary-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Wygląda na to, że firma Alcatel-Lucent spełni się jako producent telefonu zaprojektowanego specjalnie na ślub pary królewskiej. Choć przygotowania i ekscytacja wokół ślubu królewskiego w Wielkiej Brytanii osiągają już powoli zenit, w dalszym ciągu pozostało trochę czasu do końca kwietnia, kiedy to ślub się odbędzie. Obok klasycznych przygotowań okazuje się, że...