W tym tygodniu wystartowała akcja PR związana z dalszą promocją serwisu lokalizacyjnego lokter.pl! Zobacz szczegóły! Weź udział w konkursie!

13 września 2010 – ruszył organizowany przez serwis geolokalizacyjny Lokter.pl konkurs “Wielkie Żarcie, czyli napisz gdzie jesz “.

Najnowszy konkurs kierowany jest do użykowników portalu geolokalizacyjnego, których zadaniem jest stworzenie na portalu Lokter.pl jak największej liczby miejsc należących do kategorii “Jedzenie”. Wygrywa ten, kto wskaże najwięcej takich miejsc i tym samym zbierze największą liczbę punktów.

Punkty zdobywa się za tworzenie nowych miejsc w kategorii “Jedzenie”. Założenie nowego miejsca nazywane jest na serwisie „odkryciem nowego miejsca”. Za każde odkrycie nowego miejsca mającego opis i stronę www uczestnik otrzymuje 1 punkt. Sposób zakładania nowych miejsc przebiega w sposób wskazany na stronie internetowej serwisu www.lokter.pl.

Podsumowując, co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?


1. Założyć konto na portalu Lokter.pl (http://www.lokter.pl )
2. Na stronie lokter.pl zapoznać się z regulaminem konkursu! http://lokter.pl/konkurs )
3. Dodać jak najwięcej miejsc w kategorii “Jedzenie”
4. Wypełnić rubrykę: opis i strona www

Nagrody:
Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzymuje Apple iPod nano 5G 8GB (w kolorze srebrnym). Kolejne 10 osób otrzyma kubki z nadrukiem Lokter.

Konkurs trwa
od 13 do 30 września.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/strona_konkursowa19.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/strona_konkursowa19-150x150.jpgЭва KasiakStart Up
W tym tygodniu wystartowała akcja PR związana z dalszą promocją serwisu lokalizacyjnego lokter.pl! Zobacz szczegóły! Weź udział w konkursie! 13 września 2010 - ruszył organizowany przez serwis geolokalizacyjny Lokter.pl konkurs 'Wielkie Żarcie, czyli napisz gdzie jesz '. Najnowszy konkurs kierowany jest do użykowników portalu geolokalizacyjnego, których zadaniem jest stworzenie na...