Już 13go Grudnia w Gdańskim Parku Technologicznym odbędzie się 3Camp, kolejna edycja spotkania tym razem poświęcona tematyce start up’ów.

Masz pomysł na biznes w Internecie?

Nie wiesz jak zacząć, w jaki sposób pozyskać fundusze, uniknąć podstawowych błędów i w rezultacie osiągnąć sukces? 13 grudnia przyjdź do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

Tematem przewodnim kolejnego spotkania z cyklu 3camp będą start-upy.

 

Od pucybuta do milionera – czy, jak się mówi w branży IT, od aplikacji do wielkiego biznesu – wystarczy spojrzeć na Facebook by stwierdzić, że dzięki Internetowi wszystko jest możliwe. Podczas grudniowego 3campa rozmawiać będziemy nie tylko o tym jak stworzyć i rozwinąć start – up w Polsce, ale też pokażemy jak robią to inni – Tajwańczycy i Amerykanie.

 

Program:

1. Tomek Woźniak – Business Angel Seedfund -Good, Bad and Ugly – czyli o tym, że anioł też czasem może zbłądzić (przykłady dobrych i złych działań inwestycyjnych)

2. Robert Janeczek -zubibu.com – Obwoźny startup z zubibu.com po Polsce i Europie

3. Agnieszka Meller -Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości – Jak to działa na Tajwanie? Czy Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER może nauczyć się czegoś od tajwańskich parków naukowo-technologicznych?

4. Michal Wroczyński – Fido Intelligence – Czym się różni palma od sosny, czyli subiektywne spojrzenie na akcelerację start-upów w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.

 

 

Kiedy: 13 grudnia 2011 r. godz. 18.00 Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy lipy 3 Dojazd: autobusy nr 115, 164, 199, 264, 283 Uwaga: ze względu na ograniczoną ilość miejsc (200 osób) wymagana rejestracja na stronie: www.3camp.pl/rejestracja

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/logo3camp.gifhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/logo3camp-150x118.gifЭва KasiakWydarzenia
Już 13go Grudnia w Gdańskim Parku Technologicznym odbędzie się 3Camp, kolejna edycja spotkania tym razem poświęcona tematyce start up'ów. Masz pomysł na biznes w Internecie? Nie wiesz jak zacząć, w jaki sposób pozyskać fundusze, uniknąć podstawowych błędów i w rezultacie osiągnąć sukces? 13 grudnia przyjdź do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.   Tematem przewodnim kolejnego...