Zobacz video obrazujące wzrost i ilość aktywacji telefonów z systemem operacyjnym Android, każdego dnia, na całym świecie!

Nikt już nie ma wątpliwości, że Android jest liderem rynku systemów operacyjnych na smartphone’y. Rynek mobile na przestrzeni ostatnich 12 misięcy rozwinął się i nadal rozwija w bardzo szybkim tempie. A ci, którzy nie odnajdą wkrótce na nim swojego miejsca, prawdopodobnie będą skazani na małe udziały, a w efekcie niepowodzenie.

Być może tak będzie z Microsoft, który po deal’u z Nokią, niby ma gwarancję sprzedaży telefonów z Windows Phone, ale z pewnością trudno będzie jemu dogonić czy Google właśnie z systemem operacyjnym Android, czy też Apple z autorskim iOS na iPhone.

Jeszcze do nie dawna mówiono o blisko 200 000 aktywacji telefonów z Android dziennie. Dziś według danych udostępnionych przez developerów tego systemu, widzimy, że mowa o 350 000 aktywacji dziennie!

Zobacz Video prezentujące wzrost aktywacji Android w ciągu kilku ostatnich miesięcy:
Warto podkreślić, że video obrazuje “zaledwie” liczby na pasku i to, jak one wzrastały w przedziale czasowym od Października 2008 do Stycznia 2011 roku.


Na mapie świata zaprezentowanej w video, możesz także zobaczyć, w jakich miejscach globu przez te lata dokonywano aktywacji. Poczekaj, aż skala czasu przejdzie do 2010 roku i wtedy zobaczysz rosnące wskaźniki na terenie Ameryki Północnej, Europy Zachodniej oraz Azji.


Potem także możesz obejrzeć wzrost ilości aktywacji na terenie samej Ameryki Północnej, następnie samej Europy, a na koniec Azji.

350 000 aktywacji telefonów z Android dzienniehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/aktywacje_telefonów_z_android.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/aktywacje_telefonów_z_android-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Zobacz video obrazujące wzrost i ilość aktywacji telefonów z systemem operacyjnym Android, każdego dnia, na całym świecie! Nikt już nie ma wątpliwości, że Android jest liderem rynku systemów operacyjnych na smartphone'y. Rynek mobile na przestrzeni ostatnich 12 misięcy rozwinął się i nadal rozwija w bardzo szybkim tempie. A ci, którzy...