W lipcu tego roku liczba aktywnych wydawców o tematyce finansowej i ubezpieczeniowej w sieci partnerskiej Affiliando przekroczyła 1000 partnerów.


Affiliando to sieć marketingu afiliacyjnego stworzona przed dwoma laty przez Zieltraffic. Jest ona też częścią europejskiej platformy finansowej. Analogicznie do obecności spółek-córek w  innych krajach Europy, rozwijane są tam też lokalne odmiany Affiliando.


Głównym założeniem twórców Affiliando jest skupianie produktów finansowych od sprawdzonych dostawców, z atrakcyjnymi stawkami prowizyjnymi, oraz wydawców stron internetowych o tematyce finansowej i ubezpieczeniowej.


Kluczem do wyboru wydawców jest ich potencjał sprzedażowy i możliwości konwersji dla produktów z kategorii finanse i ubezpieczenia. Serwis każdego z wydawców jest sprawdzany przez pracowników Affiliando pod kątem merytoryki, poprawności generowanej sprzedaży, braku fraudów i oszustw.


Taki też jest bowiem model współpracy z klientami którzy zdecydują się na kampanię marketingu afiliacyjnego z Zieltraffic w Affiliando – czysto sprzedażowy.

Kampanie realizowane przez Affiliando to głównie kampanie w modelu CPA, CPL, CPO.

Wśród klientów dla których Affiliando realizuje kampanie marketingu afiliacyjnego są między innymi: Liberty Direct, Alior Bank, Santander Consumer Bank, Banku Pocztowym i mBanku.


Affiliando.pl jest siecią marketingu afiliacyjnego, skupiającą wydawców stron internetowych posiadających treści finansowe i ubezpieczeniowe przy wysokim współczynniku konwersji. W sieci Affiliando wydawcy mogą zarabiać na produktach finansowych i ubezpieczeniowych w modelu CPL i CPO.


Zieltraffic Sp. z o.o. specjalizuje się w marketingu internetowym instytucji finansowych. Głównym obszarem działań Zieltraffic jest affiliate i performance marketing oraz wszelkie działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Firma koncentruje się na sektorze finansowym i bankowym, a wśród jej dotychczasowych klientów są takie firmy jak mBank, Santander, Liberty Direct, Citi Handlowy, Bank Pocztowy.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/affiliando.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/affiliando-150x150.pngЭва KasiakStart Upafiliacje,internet
W lipcu tego roku liczba aktywnych wydawców o tematyce finansowej i ubezpieczeniowej w sieci partnerskiej Affiliando przekroczyła 1000 partnerów. Affiliando to sieć marketingu afiliacyjnego stworzona przed dwoma laty przez Zieltraffic. Jest ona też częścią europejskiej platformy finansowej. Analogicznie do obecności spółek-córek w  innych krajach Europy, rozwijane są tam...